| kanfetka_5836 a întrebat:

sper ca ma veti ajuta si pe mine.Deci am prieten cu care sunt de 2 ani...am 17 ani, iar peste 2 saptamini el implineste 20 de ani si eu habar nu am ce cadou sai daruiesc, in acest timp i-am facut o multime de cadouri insa acum as dori ceva mai special pentru ca implineste 20 de ani-va rog ajutati-maa, mersi anticipat. fundita

3 răspunsuri:
| 2dmv a răspuns:

O noapte romantica la unu dintre voi acasa,u ia-ti o lenjerie sexi, fai un stripteas, innebunestel si fa dragoste cu el.Si asa l-ai rezolvat. Spor!

| Noname_4977 a răspuns:

Eu zic ca i ai putea lua ceva care sa yi aminteasca de un momebt frumos care l-ati petrecut impreuna, chiar ceva facut de tine.Asta ar fi ceva special. Poate te ajuta si articolul meu de pe blog: http://my-friendly-place.blogspot.com/p/cadoul-semn-al-afectiunii.html.

Sper ca ti am fost de ajutor.

| helper_7210 a răspuns:

Hi, sunt de acord cu 2dmv si Noname dar poate cel mai bine ar fi o combinatie intre ceva special facut de tine (nu am in vedere sexul;) )cum zice Noname si ceva din cele ce spune 2dmv... (daca e sex sa fie cu prezervativ! sau alte metode contraceptive), iar daca nu ai indemanarea pentru a face ceva unic poti inlocui cu un cadou romantic de genul cadourilor de aici http://www.funcadouri.ro/index.php/category/lang/bg/browse/152/