| N0 nAmE a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei? maine e ziua ei si eu abar nu am ce sa-i iau...implineste 40 ani(ceva mai special)funditaAA:*:*mersi anticipat

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de gusturile ei. Insa cu un parfum (preferatul ei), un buchet de flori, o bijuterie, un evantai frumos, care o va salva de caldurile verii big grin, o crema, care obisnuieste s-o foloseasca, o cutie de bomboane...nu dai gres niciodata. Succes! Si un "La multi ani" calduros pentru mama!winking

| florynnaa a răspuns:

O bijuterie ft frumoasa si scumpa:X:X:

| Georgii a răspuns:

La Multi Ani! Sa fie sanatoasa!
Asaa!
Poi de ex:
~ flori
~ bibelou
~o felicitare
~imbracaminte
~bijuterii
~Sh un sincer la multi anii! >D:<
~Petrecere palcura!

Fundaabatting eyelashes

| crisS a răspuns:

Poti sa faci o sticluta de ornament ca asta
http://icabica-tutorialshandmade.blogspot.com/......ul%20casei

sau un cd cu muzica ei preferata, totodata si un dsimplu fir de trandafir face minuni acum depinde gandeste-te ce ii place daca ai un buget la dispozitie poti sa ii cumperi parfumul preferat sau o bratara din argint sau poti sa face o rama foto cu tine si cu ea, poti sa ii cumperi o carte interesanta sunt foarte multe idei cel mai important e sa fi sigura ca ii va placea;)

| ClaraZ a răspuns:

Maine este si ziua mamei si face tot 40 de anilaughing. Eu i-am cumparat un inel de aur. S`au dus toate economiile melelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca mamei tale nu ii place sa e imparti in maruntisuri sa ii iei o bratara sau un buchet de flori care se ofileste, un creion cu inimioare... iai un lucru de care are nevoie datr de care iti permiti cum ar fi

o helanca

un pendul din cridtal de stanca(il intrebi ceva si daca e raspunsul pozitiv; la intrebatre se misca daca nu... sta pe loc costa cam 30-25 lei!)

un lantisor cu tine si cu ea in auntru (in forma de inimioara)

invata sa canti la chitara pe ascuns si fai un cantec!

intrerpreteaza-i un cantec!

o mini petrecere cu toate prietenele ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ghiveci cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ghiveci cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ghiveci cu flori.

| BoRnY a răspuns:

Salut! Si a mamei mele e pe 31 august si ii voi face eu cu mana mea un tort. Incearca si tu! Fundita?

| Criss_3272 a răspuns:

Buna! In primul rand La multi ani, mamei tale :*. In al doilea rand, poti sa ii cumperi ceva ce isi doreste de foarte mult timpwinking. Nu uita sa ii iei un buchet de flori, de preferat preferatele eiwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor :*. Pa-pa happy

| luana_1408 a răspuns:

Pai depinde ce ii place...Si cati bani ai pentru asta... Ii poti lua bijuteri sau haine ori flori