| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Sperma după ejaculare e alba, cum ar trebui sa fie și se coagulează? După 2 min aprox, devine lichida, acel alb dispare și pleacă ca apa. E normal asa ceva?

2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Banuiesc ca te referi la faptul ca se fluidizeaza.Da, este un proces absolut normal fluidizarea lichidului seminal dupa cateva minute de la ejaculare.

| vasile2222 a răspuns:

Citeste si tu https://ro.wikipedia.org/wiki/Sperm%C4%83

E normal sa devina lichda... spermatozoizii trebuie sa ajunga la locul de intalnire cu ovulul happy