| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Stau cu o fata de 6 luni si ne-am sarutat frantuzeste o data si zice ca e scarbos si ma respinge.
Asta seara imi zisa ca a facut-o cu unu si i-a placut dar cu mine nu ii place.
Ce as putea face?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic si-i bine sa-i dai pace, odata ce prefera sa se linga cu altul.
Urat din partea ei ca se comporta asa, putea sa-ti spuna doar ca place pe alt baitel, fara sa te jigneasca.

| eddyEdddy a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu eram impreuna cand sa sarutat cu ala

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu o mai săruți așa.

| Sofer a răspuns:

Adică a sărutat pe altul în timp ce era cu tine? laughing

| VladJEU a răspuns:

Nu stai cu ea bro sta cu tine din interes si o face cu altii de aia nici nu vrea sa te sarute trezeste-te si las-o

| Blackberry2401 a răspuns:

Spala-te pe dinti

| Daniel10652 a răspuns:

Ia un măr și exersează laughing