| OmuFărăDinți02 a întrebat:

Vreau sa va intreb pe voi astia care v-ati sarutat(cel putin o data )..cum. Veti simtit. Va placut…. Pai sa va zic cum a fost la mine pentru prima oara… eram cu fata aia (ii foarte urata. Are. Mustata… iac iac. Sa fiu an naibi daca stiu de ce am sarutat-o ). Cred ca a fost cea mai mare idiotenie pe care am facut-o vreodata in viata mea…. Si revenind. ..imi e sila sa zic cum am sarutat-o dar cert este ca a fost scarbos. Iam atins dinti cu limba(a fost scarbos) si ea tot nu. Ma saruta mai mult doar eu faceam "treaba"… Am mai zis dar asta e cea mai tare idiotenie…. Nu am inventat nimic totul e adevarat… si vreau sa stiu voi cum v-ati simtit prima oara?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Eu prima oara m-am sarutat din iubire, nu din vrajeala, aveam 14 ani, si crede-ma ca a fost foarte placut, mai ales ca avem si fluturasi in stomac. Imi placea de tip de vreo 5 ani, si intr-un final, am fost impreuna.
Sincer nu stiu cine a facut "treaba" pentru ca nu asta a contat, cred ca nici el nu se gandea ca facea "treaba", pur si simplu atunci timpul s-a oprit si a fost o senzatie superba, am trait momentul si asa ar trebui sa fie un sarut, ceva din iubire.

| raresandrey a răspuns (pentru LaLaura):

,,Aveam 14 ani si imi plăcea de tip de vreo 5 ani,, mamă ce interesant si siropos, adica de pe la 9 ani când te jucai cu puța in nisip, pardon, cu lopățica in nisip, ai pus tu ochii pe el si intr-un final ți s-a indeplinit visul, inseamnă că ai fost precoce.LOL

| LaLaura a răspuns (pentru raresandrey):

Nu, pur si simplu sunt iubiri copilase, imi placea de un baiat la gradinita, adica aveam 6 ani, asta nu e dragoste si simpatie.
Nu confunda iubirea de copil cu una de adolescent. Sunt 2 lucruri total diferite. Daca tu nu ai simpatizat pe nicio fata cat erai mic, asta e strict problema ta.

| raresandrey a răspuns (pentru LaLaura):

Păi așa spune, fii concisă, că se ințelege altceva cât despre a-l doilea aspect, normal că am avut simpatii si dacă mă uit mai bine deja incep să am o afinitate pentru poza ta (dacă esti tu bineințeles)

| LaLaura a răspuns (pentru raresandrey):

Pai am spus ca imi placea de tip de vreo 5 ani, il placeam, il simpatizam, nu il iubeam. Am fost destul de concisa, parerea mea.
Da, eu sunt in poza.

| raresandrey a răspuns (pentru LaLaura):

Pari a fi o persană sensibilă din ce am văzut pe facebook, esti pasionată de fotografie, site-ul este a-l tău? Interesant.

| LaLaura a răspuns (pentru raresandrey):

Cred ca fiecare este sensibil in modul si felul sau.
Da, imi place sa fac poze, in special la natura, si pagina este a mea.

7 răspunsuri:
| OmuFărăDinți02 explică:

Da din pacate sau din fericire nu mi-a placut si nici n o sa imi mai plac de "fata" daca pot sa ii spun asa a fost o experienta groaznica a fost unu dintre cele mai scarboase chesti pe care le-am facutcrying(( Dupa intamplarea asta voi ramane cu o amintire urata... sper ca data viitoare sa fie mult mai frumos si sa simt si eu acei "fiori ai sarutului".dar din pacate nu prea cred ca o sa simt vreodata acei fiori :'(