| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum e in liceul Al.I.Cuza din bucuresti? GEn:cum sunt profesori, daca sunt rromi in liceu, ce parere aveti despre el... s. a. dau funda:X scuze categoria

Răspuns Câştigător
| adi4ever a răspuns:

Da stiu eu am prieten in el si am vrut sa il aleg.Este Ok din punct de vedere al colegiilor, nu e uniforma in schimb profesorii sunt mai duri cu pretentii mai mari si ca sa nu ai probleme trebuie sa inveti.E un liceu la care trebuie sa inveti ca sa stai linistit!