| LoveAndLove2000 a întrebat:

Ce părere aveți despre Liceul Teoretic Traian din București? Cum sunt profesori? Răspundeți doar cei care știu......scuze categoria dar e cea mai vizitată.

3 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Hei...acolo am fost eu repartizata, dar m-am transferat inainte de inceperea anului scolar (sunt clasa a10a )
Ma interesasem si eu si am inteles ca nivelul e cam la mediu...mda, e un liceu " mediocru ". Si am auzit ca sunt numai tigani pe acolo. Profesorii nu stiu cum sunt dar...mda, in fine, nu vreau sa te descurajez, daca ai potential si VREI sa inveti, inveti oriundewinking
La ce profil esti? happy

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Vorbim in privat.

| Boar_Cornel_1952 a răspuns:

Liceu bun stiu un absolvent de 10 clase care nu stia sa adune 1/2+1/2 in rest am auzit de o echipa inchegata avand in frunte un manager cu 3 facultati: Educatie, Fizica si Sport.