| Andrei178098 a întrebat:

Salut,stiu ca pare ciudat dar e vorba de dragostea vietii mele chiar daca nu am intalnit-o niciodata si va rog din suflet sa nu ma luati la misto sau sa raspunfeti aiurea. O cunosc de 3 ani si pana acum vreo 3 luni am fost impreuna pot spune. Ea joaca un joc si recent m-am apucat si eu de el dar in trecut ea a facut sex cu cineva din alt joc pe care l-a jucat dar asta inainte sa ma cunoasca pe mine... tot pe un joc. A zis ca nu va mai face asa ceva si a vrut cu mine dar am avut certuri si nu ne-am mai intalnit. Am ramas cu niste " traume " ca ea mai vorbea cu baieti in jocul acela si stergea mesajele si ne certam etc dar pana la urma s-a oprit. Acum e alt joc si il joaca dar are nevoie de echipe pentru a juca si e intr-o alianta mare dar ei fac echipele pe discord si eu nu vreau ca ea sa aiba discord, stiu ca pare ciudat dar o sa votbeasca acolo cu baieti si nu accept asta chiar daca nu mai suntem impreuna, inca as vrea sa o intalnesc in viata reala si de asta nu vreau pentru ca daca as mai ramane si doar sa vorbesc cu ea daca si-ar lua discord as fi cel mai idiot om la cat de multe mi-a facut. Ea a zis ca o sa isi faca dar nu stie cand. Eu am cam stabilit in mintea mea sa ii sterg contul si toata munca de vreo 1 an si ceva de zile daca isi face discord. Stiu ca nu o sa ma intelegeti dar nu stiti prin ce am trecut, trebuia sa ne intalnim ne-am certat si s-a intalnit cu altul dupa 2 zile, am trecut peste, am trecut peste si ca a facut sex cu altcineva din alt joc, am trecut peste si ca m-a mintit si vorbea cu alti baieti si stergea mesajele si sunt multe chestii dar deja nu are rost sa mai zic. Va rog sa nu ma luati la misto pentru ca este o persoana foarte importanta petru mine si nu vreau sa o pierd asa. Ce sa fac? I-am si spus ca daca isi face discord si imi da parola doar sa vad ca il foloseste pentru a face parte din echipe sa joace si nu pentru a vorbi cu baietii sunt ok cu asta. A zis ca nu suntem impreuna pentru a imi da parola dupa ce isi face cont. Deci eu as avea de gand sa ii sterg contul daca va face discord pentru ca niciodata nu i-am facut nimic rau dar acum am de gand sa fac asta si sa o las pentru totdeauna. Ce ziceti? Sfaturi? Sau ar trebui sa fac asta? Nu stiu ce sa fac si reamintesc sa nu ma luati la misto ca nu stiti prin ce trec

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci este o relatie virtuala, cu dragoste virtuala, pentru o persoana virtuala pe care nu ai intalnit-o niciodata in viata reala.

| VoidEternal a răspuns:

Las-o in pace. Treci peste.