| Elenaa22388 a întrebat:

Daca sterg contul de discord (permanent) dispar toate conversatiile si mesajele? Vreau sa sterg toate mesajele de la o conversatie fara sa dau delete la fiecare.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,se sterge totul

| Mosotti a răspuns:

Eu nu pricep ceva, sunt logat sau nu cu userul acolo? Imi apare userul dar zice "this account is not claimed", daca dau claim si pun mailul userului, zice ca e deja folosit. Pai da, pe mailul ala am facut useru ala.
Si daca-s logat, de ce apare ca nu e claimed?!
Sau cum verific daca-s logat sau nu?

| Ana7807820 a răspuns (pentru Mosotti):

Trebuie sa intri pe mailul de pe care ti-ai facut cont si sa vezi daca ai primit vreun mesaj de la Discord. Asa mi-a facut si mie anul trecut cand mi-am facut cont, dar dupa am rezolvat.

| Mosotti a răspuns (pentru Ana7807820):

Pe mail nu am nimic, poate am avut cand am facut contul. Nu vad vreo rezolvare.

| Ana7807820 a răspuns:

Da, dar persoanelor cu care ai vorbit le vor aparea conversatia in continuare, cu numele de Deleted_User