| Anddrei223 a întrebat:

Salut sunt Andrei si uneori cand ma masturbez nu ejaculez, adica ajung sa simt acea senzatie dar parca se blocheaza sperma inauntru si alte ori ejaculez super mult. Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești sigur că ai orgasm atunci când nu ejaculezi, sau doar ești undeva foarte aproape de el?

| Anddrei223 explică (pentru mihai69):

Am si se simte si iese poate doar putin lichid transparent dar doar o picatura

| Anddrei223 explică (pentru mihai69):

Da dar uneori iese doar putin licid transparent dar doar o picatura

| Anddrei223 explică (pentru mihai69):

Da dar uneori iese o picatura transparenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam? Sa ejaculezi? Ajuta-te singur.

| Anddrei223 explică (pentru anonim_4396):

Dar nu stiu de ce nu ejaculez uneori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as putea ajuta sa ejaculezi super mult de fiecare data.Lasa-mi doar adresa ta.

| mihai69 a răspuns (pentru Anddrei223):

Aia nu e spermă. E lichid preejaculator.
Mă tare tem că tu încă nu ai reușit să ai vreun orgasm și de aia nici nu ejaculezi.