| OnlyOne_5756 a întrebat:

Salut sunt baiat am 1 6 ani si vreau sa ma dezvirginez e bine la varsta asta sau nu daca nu e bine spuneti-mi de ce.

5 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Ba da e ca, dc nu? numa sa te protejezi.

| xAbb a răspuns:

Nu e binee xD Adu`ti aminte din clasa a 7-a de cewinking daca nu ai dormit cumva la ora aia raised eyebrows

| secsilicioasa a răspuns:

Hei.umm pai e nu este nimic in neregula cu varsta la baieti nu se tine cont de asa ceva.dar totusi te-as sfatui sa nu o faci doar din orgoliu si daca iubeti ar fi o experienta de neuitat pentru tine.Sa nu te culci cu orice tarfa pentru ca ai putea lua vreo boala. Dupa ce nu mai esti virgin (pentru ca o sa iti dai seama)sa te protejezi.laughing Bafta!

| lethall a răspuns:

Pai la un baiat e bine oricand dar la o fata nu prea! trebuie sa te gandesti bine inainte de a face asta! Foloseste prezervativ ca daca nu te alegi si cu un copil deci ai grija

| chryssa a răspuns:

Daca simti nevoia de ce nu? Ai grija insa cu cine o faci, cand si undelaughing Alegerea locului potrivit inseamna mult.