| AndreiCsss a întrebat:

Hey! Am 16 ani, si vreau sa ma dezvirginez...dar nu asta e problema, si va rog guys nu-mi spuneti ca "sa invat", sau "vrajeli d-astea"... intrebarea e :

Cum imi dau seama ca ma dezvirginez? Si daca trebuie sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Hey! Poate ca nu sunt baiat, dar sunt cea mai buna la biologie de pe clasa si a 7 a de pe scoala!
Eu stiu ca de la primul act sexual pe care l ai intretinut, nu mai esti virgin, indiferent ca ti se rupe ata sau nu...Si da, sunt unele tipuri de ata care nu se rup nici dupa primul act sexual...Dar nu mai esti virgin din moment ce ai facut,, dragoste" chiar daca ata nu iti este rupta.Nu o forta, se va rupe cand va veni timpul.Atunci,te va ustura penisul si vei gasi picaturi de sange pe acesta.Dar cati ani ai tu? Scuze ca intreb, dar dezviriginarea la o varsta frageda e foarte periculoasa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat