| هوراس a întrebat:

Sunt baiat si am parul cat de cat lung... as vrea sa stiu daca sunt sampoane care sa iti faca parul sa creasca mai repede... dar nu vreau sa imi faca parul,, cleios,, sau unsuros puppy dog eyes este asa ceva? funda :X

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Trebuie sa te speli bine, cu sampon, dupa ce lasi uleiul de ricin pe par in jur de 4 ore. Este recomandat sa faci chestia asta de doua ori pe luna, fiindca daca il folosesti prea des, dauneaza. Pot spune ca este foarte bun, fiindca il folosesc si eu de ceva vreme.

2 răspunsuri:
| AmaToaRea a răspuns:

Din cate stiu eu uleiul de ricin este foarte eficient pentru cresterea mai rapida a parului si nu este nici costisitor.Il poti achizitiona de la farmacie.Dar trebuie sa te speli pe cap dupa ce il aplici happy

| هوراس explică (pentru AmaToaRea):

Trebuie doar sa ma clatesc sau sa ma spal cu sampon?

| thegatekeeper a răspuns (pentru هوراس):

Trebuie sa te speli bine, cu sampon, dupa ce lasi uleiul de ricin pe par in jur de 4 ore. Este recomandat sa faci chestia asta de doua ori pe luna, fiindca daca il folosesti prea des, dauneaza. Pot spune ca este foarte bun, fiindca il folosesc si eu de ceva vreme.