| Dorin_3577 a întrebat:

Salut sunt baiat as dori sa aflu cite ceva despre sex cite ceva eu cunosc dar mise pare ca nu-mi este de ajuns ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Sigur vrei practica sau oral?

| axel007 a răspuns:

Incearca sa ai contact cu o fata mai in varsta decat tine, spune-i ca te-ar interesa sa inveti mai multe despre sex si ca ai vrea sa te ajute sa iti spuna ce sa faci mai exact.pentru ca o fata stie si te poate ajuta cel mai bine.fi sincer si foarte deschis.

| ungurubulan a răspuns:

Pai ce vrei sa afli fi si tu explicit!

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Depinde de ce stii depinde de ec anume vrei sa iti spun... ti-as zice...