| Bogdan22_5068 a întrebat:

Salut sunt Bogdan am 22 de ani sunt din bucuresti, si de 3 saptamani sunt singur, am stat vreo 6-7 luni cu o fata de 18 ani, care a avut multe aventuri in viata ei de care chiar ea imi povestea, la inceput totul era frumos ne iubeam, dar incet incet a inceput sa imi zica lucruri picante, pana si cum facea ea felatii la fostii ei prieteni, si au fost cam multi in viata ei si am inceput putin sa ma schimb, problema a fost ca ea a inceput sa aiba multe iesiri nocturne, iesea la ora 1 noaptea din casa si venea la 5-6 dimineata dupa ce iesea cu diversi amici in oras si la petreceri, iar eu stateam ca bou fidel in casa. mentionez ca nu am batut`o niciodata, nu am inselat`o niciodata. dar totusi a zis ca nu am fost bun, acum vreo 4 saptamani i-am zis ca ne despartim, si ea zis ca ma iubeste, ne-am impacat si peste 2 saptamani mi-a dat flit, din cauzei unei certe in care eu am injurat-o tot din cauza unei iesiri nocturne de a ei, a zis ca pentru injuratura aia nu mai simt nimic pentru mine si nu ma mai iubeste, si acum este combinata cu un amic de al ei, in dragoste mare imediat dupa ce ne-am despartit a 2 a zi si-a pus poze cu "aratarea" aia... un cocalar mic si gras, am sters`o din lista de mess, am sters tot cu ea dar inca o iubesc si ma gandesc la ea, eu i-am reprosat mult trecutul ei, dar daca nu aflam porcariile alea cate aventuri a avut ea nu cred ca ii reprosam nimic, deci voi cine credeti ca e devina, oare ma mai iubeste? ( astept parerea fetelor ), ce este de facut, am incercat sa ma impac cu ea si mi-a zis nu ca nu mai simte nimic pentru mine, nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca era o fata macar inteligenta iti spuneam sa lupti pentru ea, dar Doamne iarta-ma : curva e, proasta e, materialista e, sentimente frumoase nu are, iertare nu stie sa dea, etc...

Imi dau seama ce clasa de panarama era daca ajunsese sa se dea mare cu cate pu*i a supt...

Tu pari un baiat/barbat fin, timid, binecrescut, dar cu un mare defect, pe care toti barbatii il au: ti-a picat cu troc o tar*a si credeai ca ai priins pe Dumnezeu de picior!

Mai omule, cand vrei o relatie serioasa, cauta o fata decenta, serioasa, care iti poate da la fel de mult.

Panarama ce sa iti mai dea dupa ce i-au trecut atatia patul?! Zero barat!

In plus, ai fost foarte fraier ca te-ai umilit in fata ei sa va impacati, dar e un pas bun caci macar asa ai mai primit un refuz si vei accepta situatia mai repede!

Deci, traieste-ti viata si nu mai suspina dupa cine nu merita ca asa vei ajunge prost!

Bafta!

13 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Du-te nu fi prost si ce crezi ca la iesirile ei ce facea ...pai nah te insela intr-un fel fai si tu de ciuda cu o prietena cu masina sti tu ce-i mai bine. ok?

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Baiiiiiiiiii nu se poate asa ceva nu mai tarfele astea ne fac de ras x( panaramele astea care le este ochii nu mai dupa bani. angry
Si eu sunt fata si tot eu le invinovatesc ( nu pe toate, doar pe astea zdrente) care ne pateaza imaginea, care au ochi nu mai dupa bani si aventuri, care in unele cazuri chiar distrug casnicii de lunga durata pentru ca asa sunt ele au in sange asa cva.curvalisismul angry

sfatul meu: las`o`n masa sa umble cu cine vrea ea u fii destept si gaseste`ti pe alta si fa`i si u in ciudawinking

| Dienuka a răspuns:

Ok, hai sa iti spun ceva. Dupa o despartire, orice persoana trece prin cele 5 stadii extrem de cunscute, si anume: negarea, furia, implorarea, depresia, ca in final sa apara si acceptarea situatiei. Tu singur ai putut sa faci o diferentiere pe baza de logica: ea nu este o fata de calitate (si din cate citesc nici nu iti doresti alaturi de tine genul acesta de fata), insa tu esti ("iar eu stateam ca bou fidel in casa. mentionez ca nu am batut`o niciodata, nu am inselat`o niciodata").
Uite daca iti spun ca te iubeste, te ajuta cu ceva? Priveste lucrurile detasat. Evident ca nu conteaza (daca se poate numi iubire ce atitudine are ea fata de tine), atata vreme cat isi bate joc de relatia voastra si atata vreme cat nu te respecta.
Poti sa mergi mai departe si crede-ma ca sunt fete cu mult mai bune de atat. Nu trebuie sa te duci maine sa sari in bratele cuiva, nici nu te-ar ajuta foarte mult acest lucru. Take your time cum se zice si incearca sa te aduni si sa te linistesti.
SI nu uita un lucru, iubirea este ceva cu totul altfel decat ti-a oferit ea tie.
Ai multe de oferit. Daruieste toate aceste lucruri unei persoane care te completeaza sentimantal si care te respecta cu adevarat.

| Pain a răspuns:

Un lucru am de spus...Nu te meritawinkingNu stie ce pierdebig grin.ai fost tare cu cocalaru mic si graslaughing)

| luv a răspuns:

Nu respect fetele care nu au demnitate si se culca cu cine apuca, uit-o, meriti ceva mai bun. De acestea o sa-ti apara multe, e mai greu insa sa gasesti una fidela

| andreea_1432 a răspuns:

Foarte urata chestia...
uite, o sa sune urat, dar cred ca tu ai fost o alta "victima"de-a ei.
o iubesti...
daar...mai sunt si alte fetewinking
care sunt mai delicate si nu asa de nesimtite incat sa iti povesteasca tot ce auu facut ele cu fostii.
mi se pare o chestie absurda si total enervantastraight face

| Rallu_8961 a răspuns:

Nu te merita! asta e concluzia! Depinde de cat de mult tii u la ea... dar tu meriti ceva mult mai bun:p dar mai exista sh ipoteza ca ea sa se fii combinat cu altu` ca sa te faca gelos.

| catalinagabriela a răspuns:

Poate asta si astepta...sa se desparta d tine sa l afiseze p celalalt! oricum bft! stiu ca nu e deloc usor sa treci prin asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... ea mi-a cedat dupa 2 saptamani nici nu ne cunosteam bine de atunci puteam sa imi dau seama

| krysu a răspuns:

Buna! eu cred ca ea ti-a povestit despre X sale aventuri 1 ca sa te faca gelos, sau 2 sa-ti dai seama ca e frumi si ca o vor si alti baietii(s-o apreciezi) neah orgoliu de femeieblushing cred ca e foarte orgolioasa... ori nu te iubeste, adica sa putut combinat cu ala dn 2 motive:sa te faca gelos 2 te iubeste si sa te faca sa regreti ca ai vorbit asa de urat cu ea, nu cred ca ii place cand ii reprosezi lucruri din trecutul ei! incearca sa eviti asta, nu o mai cauta un timp, si daca te cauta ea inseamna ca a fost doar un joc ca sa te faca sa regreti... daca nu mai bine uit-o! fundita?batting eyelashes

| Bogdan22_5068 explică:

Ms de sfat... ea totusi mi-a reprosat ca cica eu nu o iubeam... dar oh go on ea mi-a cedat dupa 2 saptamani, cred ca de fapt trebuia sa fie o aventura nu o relatie

| Bogdan22_5068 explică:

Totusi ii zici cuiva ca il iubesti si te desparti de el si dupa 2-3 zile te lingi cu altu nu prea inteleg asta.

| Bogdan22_5068 explică:

Ms de sfaturi... cam aveti dreptate, nu stiu de ce nu mi-o pot scoate inca din cap, probabil pentru ca ma innebunise sexu ca altceva nu vad nimic bun.