| Uilula a întrebat:

Cum vi s-a parut primul sarut?(sarutul cu limba).
Cel mai frumos raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Micuţa a răspuns:

Paii. Recunosc, aveam emotii foarte mari. Imi tremura tot corpul. dar a fost foarte frumos. Era chiar intr-o noapte de revelion si afara ningea. Primul sarut a fost foarte frumos. si romantic afara in ninsoare.

10 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Cum sa fie raspunsu daca prima experienta nu a fost adica m-am speriat naoh go on pentru ca acel baiat m-a luat pe nepregatite si mie mie se parea scarbosoh go oneiii eram mai micalaughing)

| EuOO a răspuns:

Pe lângă faptul că eram panicată să nu mă sune mama să mă întorc acasă, crede-mă a fost cea mai frumoasă "experienţă". Mi-era frică de ce o să se întâmple, mai ales că cel cu care eram deja ştia prea multe despre subiectul ăsta. Din ce mai auzisem credeam că n-o să fie plăcut, dar crede-mă...simţeam cum prind aripi!

| IrinaBiancaDulce a răspuns:

Mai asteapta si o sa iti zic tongue laughing rolling on the floor

| Adriana_5358 a răspuns:

A fost frumos!big grin Fara emotzii! Da eram mai micuta un pic big grin

| Irinasonny a răspuns:

A fost ca de vis era noaptea de Craciun si noi doi sub clar de luna neam sarut atunci am simtit ca cerul s-a deschis si ne-a binecuvantat numai pe noi doi!big grin

| MelisaaMariaaa a răspuns:

M-am simtit in al 9-lea cer love struck

| anonimus_6449 a răspuns:

Recunosc am avut emotii dar a fost cu adevarat special.

| Joky a răspuns:

Special. Prima data nu se uita... la oricewinking

| animale a răspuns:

A fost foarte romantic si special parca nimic rau pe lume nu mai exista parca te-ai fi dus in rai era multe emotii ah inca simt acel sarut spectaculos in clipa aceea am simtit ca ea este sufletul meu pereche acum imi vine prietena pe baza acestui raspuns bye bye aaaaaaa!

| Andreea_5678 a răspuns:

A fost unul dintre cele mai frumoase momente din viata mea deoarece a fost cu baiatul pe care il iubeam.in momentul acela am simtit ca suntem doar noi 2 pe pamant