| Shinobi03 a întrebat:

Salut sunt clasa a 11 si de cateva zile am impresia ca o fata se tot uita la mine pe holul scolii dar cand incerc sa ma uit la ea imediat intoarce capul in alta parte si cand trec pe langa ea parca nici nu exist, oare ma place? sau ma insel...ps: si mie imi place de ea.

Răspuns Câştigător
| oanaade a răspuns:

Te place, da e timida si nu stie ce sa, faca e confuza. Fa tu primul pas.

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Cand o vezi te duci la ea, o iei deoparte si deschizi subiectul, pare greu sa faci asta, dar crede-ma, dupa ce ai deschis subiectul e ca si cum ai taia o felie de paine cu un cutit special pentru paine.

Cam idioata comparatia dar nu prea am chef de nimic azi si nu am putut scuipa ceva mai bun.

| StorrY a răspuns:

In cazul acesta ea desigur ca te place. numai ca e cam timida de a incerca sa vorbeasca cu tine. se pare ca e si ea la indoiala daca tu o placi ori nu ar trebui sa vorbesti cu ea si poate se primeste ceva. Succes!