| Popa_Ionut_1995 a întrebat:

Salut,sunt clasa a 8-a si am o colega in clasa care s-a transferat la noi din clasa a 7-a,fata este foarte frumoasa si nu stiu ce are cu mine,eu fiind un baiat mai timid,ea vine in fiecare pauza la mine si se pune pe mine si incepe sa imi spuna ca ma iubeste,daca vrea sa fiu cu ea, dar eu stiu ca glumeste cu mine si din cauza ca eu sunt un baiat urat am 50 de kg si 1, 90 sunt foarte slab si ea e prima fata care mi-a spus aceste cuvinte,deci eu nu stiu ce sa ii mai fac cand se pune pe mine ma intreaba de ce ma inrosesc,ca de ce nu o iubesc,ca nu stiu ce,eu doar ii zic sa plece de langa mine ca ma enerveaza si ma ia la misto dar ea zice ca nu, deci ce pot face ca de vreun an de zile ma streseaza.

3 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Ignoranta totala iti recomand. Cand vine langa tine si incearca sa te cicaleasca nu te uita la ea si nu ii raspunde. Fa altceva, verifica telefonul, vorbeste cu altcineva, citeste ceva, etc. Daca ii faci de cateva ori asa si vede ca nu mai are effect asupra ta, iti promit ca va inceta.

| DariaElena2004 a răspuns:

Eu as zice sa enervezi si tu pe ea. Pune-te pe ea si spune-i ce iti spune si ea.Sau nu o baga deloc in seama, cand se pune pe tine impinge-o.

| VasileMarian2309856 a răspuns:

Da-i o clanta