| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, sunt in a 9-a la un liceu-scoala profesionala unde nu-s asa multe fete si tot era bine si normal pana ieri cand veneam din pauza mare am fost la Profi-ul de langa liceu si eram aproape de clasa mea, cativa metri(care e fix in capat la ultumul etaj). Si cum treceam prin fata claselor erau 2 fete bune in fata mea(de a 9-a sau a 12-a, nu stiu inca, asa scrie pe usa clasei lor) si alea vorbeau si aratau cu degetul spre noi 3, si una dintre ele a aratat spre mine si a spus ca ii plac ochii mei. Eu eram ceva gen "ce dracu" si am continuat sa merg la clasa mea si fata aia tot imi zicea chestii, nu stiu ce, nu eram concentrat si dupa ce m-am asezat in banca mea nu au trecut 2 minute ca aia a intrat si l-a pus pe unu sa ma intrebe cum ma cheama, apoi a plecat. Si pe coridor ma tot ascundeam sa nu ma vada pentru ca nu stiam ce sa fac,credeam ca e asa la caterinca sau glumeste si azi credeam ca o sa ma lase, dar in prima pauza m-a vazut si m-a mai intrebat niste chestii apoi a zis "te-ai rusinat?" (Da eu sunt rusinos si timid.) Apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu iubitul ei si eu nu stiam ce sa ii raspund cand ma uitam la ea ma blocam pur si simplu, adica ea arata asa bine si e asa draguta si nu intelegeam ce are cu mine, eu sunt urat(nu-s chiar foarte urat dar nu sunt nici super frumos). Dupa faza aia credeam ca a terminat, dar tot timpul cand treceam pe langa ea in pauza ma intreba ce fac si ma atingea, si eu ma simt ciudat, adica ma doare burta cand trec pe langa ea, imi e frica pentru ca nu stiu, ca o sa se intample si ma enerveaza tot timpul ca doar fetele alea bune vorbesc cu mine si ma intimideaza cand vad ca arata asa bine si ma rusinez, adica sunt confuz. E pe bune sau e doar o gluma si o iau eu prea serios? Ce sa fac, sa stau in clasa ascuns tot timpul sau sa vorbesc cu ea cand ma intreaba ceva, nu stiu ce sa fac?
PS.

Răspuns Câştigător
| Pyml1 a răspuns:

Ai o sansa la 1 mil deci inceraca ce ai putea sa piezi casa te crezi la pariuri? Incercarea moarte nu are! succes

| aLoneInDark18 a răspuns (pentru Pyml1):

1 la 1 mil sa fie gluma, sau?

| Pyml1 a răspuns (pentru aLoneInDark18):

Pe aproape eram cred cam fumat...