| Simonaa2568 a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna jumatate si el este foarte golan de fel, toata ziua in cartier cu baietii peste tot, probleme, distractii dar are timp si de mine. De la o vreme este ba indiferent ba prea stresant. Astazi am fost la el acasa si se uita numai la tv.Ieri ma stresa cu telefoanele. Nu stiu de ce face asa. Lam intrebat " vrei sa mai continuam?" a spus ca normal ca da. plus ca a inceput sa planga din cauza mea pentru ca el crede ca l-am inselat cu alt baiat si nu este deloc adevarat si nu stiu cum sa ii demonstrez lucrul acesta! M-am saturat o zi sa fie foarte atent si o zi foarte indiferent! Nu vrea sa ne despartim pentru ca l-am intrebat dar pana la urma nici macar nu stiu ce vrea. Cum sa ma comport cu el ca sa nu mai fie asa?

3 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

E golan si plange pentru o fata?

| Simonaa2568 explică (pentru SEAL):

Si baietii plang cateodata!laughing) Era beat. omu la bautura spune tot.

| Stassy a răspuns:

Ia auzi u ba ce afurisit.Eu in locul tau nu ma combinam cu el de la inceput.Ia poartate si u indiferent sa vada cum e...