| andre273 a întrebat:

Salut sunt fata am 14 ani si sunt indragostita de un baiat din zodia gemeni mentionez ca si eu sunt din aceeasi zodie. El m-a placut dar i-a trecut. Mie imi place foarte mult si nu stiu ce sa fac AJUTATI-MA VA ROG!

1 răspuns:
| Cosmiinna a răspuns:

Hei, şi eu am vorbit cu un băiat din zodia gemeni. şi mi-am dat seama că sunt foarte nehotărâţi şi neserioşi şi indiferenţi şi toate astea... sunt şi foarte foarte orgolioşi dacă te cerţi cu ei nu o să facă niciodată primul pas în a-şi cere iertare, nu poţi să faci decât să-l ignori. dacă îi arăţi că eşti interesată de el. l-ai piredut. Ei caută aventuri oh go on şi eu am rămas dezamăgită deoarece sunt vărsător şi cică aş fi compatibila cu gemenii dar. doar de certuri am avut parte, bine că a existat atracţie. asta este. sper să.l recucereşti!