| BitchKagee a întrebat:

Credeti ca o fata din zodia gemeni are sanse sa fie cu un baiat in zodia sagetator?( Mentionez ca acel baiat place acea fata ) Dau Fuundaa :X

Răspuns Câştigător
| florynna93 a răspuns:

Eu sunt Gemeni iar iubitul meu Sagetator.suntem impreuna de 3 ani insa am trecut si prin multe certuri pornite din orgoliul care este foarte mare si la mine si la el! asa ca de ce nu? incearcawinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zodia nu are importanta intr-o relatie. Asa ca depinde ce tip de om e el si fata daca corespunde cu el.

| MyFirstLove a răspuns:

Deci parerea mea DACA VA IUBITI dc dracul va luati dupa zodie?
Normal ca merge, cupleaza-te cu el nu mai sta si te gandi la zodie happy

| GregHouse a răspuns:

Unii cred ca zodiile sunt importante. Or fi, nu zic nu, dar nu ele vor conduce relatia. Sunt de acord ca exista afinitati intre zodii, iar doua zodii dominante (ex. leu si scorpion) nu se vor putea intelege prea bine, dar conteaza sa incercati, daca nu chiar sa reusiti!

| Gina1 a răspuns:

Eu cred, de ce nu? ce conteaza zodiile, important e ca va placeti unul pe altulwinking

| DanYela96 a răspuns:

Da,eu la fel sunt din zodia gemeni si am avut relatie(de 6 luni) cu un baiat din zodia sagetator.Nu conteaza zodia!