| Ursulake a întrebat:

Sunt împreună cu o fata. Dar la școală ma evita. Este cu mine în clasa. Nici nu se uita la mine. Sunt cu ea de 5 zile. am sărutat-o doar de 3 ori. puțin, dar asta e semn ca nu își bate joc. Dar din ceea ce am zis mai sus asta se înțelege ca își bate joc... M-am dus la ea, nici nu s-a obosit sa se uite la mine. Am vorbit pe fb cu ea despre asta dar tot a continuat. Ce părere aveți? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| CrackerSs a răspuns:

Asa am patit si eu cu o fata, ma rog. A tinut 3 luni, asa cum a tinut. Eram mai prostut si la inceput a fost chiar foarte ok. Dar in ultimele saptamani se schimbase. Asculta+ma. Rupe-o cu ea. Daca te iubeste/place cat de putin, va face ce poate pentru a te face sa te razgandesti sau te va cauta ea dupa ceva timp. Nu merita, frate. Iti spun chestiile astea pentru binele tau.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te-a bagat in freindzone nu e atractia aia chimica plus ca pari disperat, in loc sa fi barbat tu esti ca o surioara cu ea, fi indiferent, rece, nu uita ca fetele pun foarte mare accent pe fizic la varsta ta, baietii populari e visul la orice fata tu ai fost doar asa de plictiseala

| neutrino a răspuns:

Ei ii place sa fie discreta la scoala si nu incurca scoala cu relatiile sentimentale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Termina cu ea. Iti pierzi timpul si iti distrage atentia in clasa. Invata si fii pregatit sa vada ca iti ocupi timpul cu ceva si nu te mai gandesti la ea.nu se procedeaza asa, la ea ma refer.

| MidnightR a răspuns:

Depinde de ce colegi aveti. Daca sunt niste cioflengari din aia care iau in atentie fiecare chestie din lipsa de ocupatie, s-ar putea sa vrea sa scape de glumele ce vor avea sa urmeze.
Sa-i fie rusine cu tine? Dar asa de ce dracu mai statea impreuna cu tine.
Idk. Poate aveti vreun principiu in clasa gen "Oricine in afara de colegi din aceeasi clasa " :?

Daca te sacaie chestia asta, du-te si sarut-o exact in clasa exact de fata cu toti, sa vedem atunci ce reactie are.

| MelindaVictoria a răspuns:

Poate este mai timida si nu doreste sa se dezvaluie relatia voastra in cadrul scolii. doreste sa fie un secret. Te sfatuiesc ca data viitoare cand iesiti in oras, la un moment dat sa o intrebi de ce face acest lucru si sa ii spui intr-un mod calm si politicos ca te deranjeaza

| Ursulake explică:

Da. S-a sfârșit relația. A continuat asa. Și-a bătut joc de mine. M-a lăsat pentru ca ii plăcea de alt băiat din clasa.