| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,sunt in dubii, nu ma mai înțeleg de loc...deci îmi place de o fata foarte mult, ma gândesc la ea într-una dar când îmi da mesaj sau vrea sa iesim nu prea am chef de ea, de ce?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă dacă te rezumi la gânduri, nu ai nici o responsabilitate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu stim... de ce nu ai chef de ea? :/

| Sofer a răspuns:

Fă-ți chef și ieși cu ea și nu îți bate joc de aceasta șansă.

| alexalx1234 a răspuns:

Tu ai noroc că fata îți dă mesaj. Vorbeam și eu cu una și de ieri nu se mai uita la mesaje chiar dacă era activă pe Facebook, iar acum câteva minute îmi spune că are draci că îi merge netul greu, că nu poate vorbi acum și că îmi dă mesaj mai târziu. Pot să bag mâna în foc că nu îmi va mai da niciun mesaj. Tu ieși cu fata, să nu o pierzi. O fată de genul e extrem de greu de găsit. Eu nu am norocul tău.

| alexalx1234 a răspuns (pentru alexalx1234):

Și uite că nu mi-a mai dat mesaj și tot online e.

| AEWPenta a răspuns (pentru alexalx1234):

Mai bine o blochezi iti pierzi timpul degeaba cu ea.

| alexalx1234 a răspuns (pentru AEWPenta):

Toate sunt la fel

| Denisaregina a răspuns:

Esti lenes? Incearca sa iesi cu ea macar o data mai ales ca ea te cheama nu esti nevoit sa o chemi tu pe ea si vezi cum va fi.