| layla6550 a întrebat:

Salut sunt indrragostita de un baiat si el de mine insa o prietena de amea are verisor si el ma iubeste foarte tare si se baga in relatiea mea cu rietenul nu ne lasa in pace ce sa fac

2 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Spune-i prietenei tale ca o iubesti si asa poate verisorul tau nu-l va iubi pe prietenul tau atat. La o intrebare asa tampita, un raspuns pe masura.

| candycarrie a răspuns:

Ii spui ca daca te iubeste foarte tare cum spune atunci sa te lase sa s fi cu cine decizi tu ca e mai bine pentru tine, dragoste cu forta nu se poate iar faptul ca se baga asa peste voi te va face sa il indepartezi de tine si ca vei ajunge sa vrei sa scapi de el. explica'i frumos ca puteti sa vorbiti oricand, sa fiti prieteni, vorbeste cu el in asa fel incat sa nu ii dai apa la moara, fi prietenoasa dar totusi tine cont de faptul ca e indragostit de tine.