| BoBoLiNo92 a întrebat:

Sunt intr-o dilema ff marehappy Maine seara, am balul bobocilor. Sunt organizatorul balului, si am vb cu toti artistii si toti sa ii facem o surpriza fostei mele prietene. Cantaretii ii vor dedica melodiile din partea mea, iar prezentatorul nu stie ce sa faca ce sa bage happy Dati`mi idei happy Inafara de urcat pe scena big grin Dau fundita happy

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai daca zici ca e fosta ta prietena si daca v-ati despartit din cauza ta poti dupa ce canta melodia ei preferata sa urci pe scena si sa o inviti si pe ea, iar in fata tuturor cu un trandafir in mana sa o rogi sa te ierte si sa fiti iar impreuna.ar fi foarte emotionant si nu are cum sa zica nuwinking. Succes!

| corinutza43 a răspuns:

Afla mel care ii place cel mai mult si sp de la (numele tau) pentru iubirea lui(cum o cheama) si ea se va emotionawinking funda?:X