| Culturism69 a întrebat:

Anul asta sunt in clasaa 11-a si o sa organizez impreuna cu altii Balul Bobocilor.
Ati putea sa imi dati cateva idei despre ce sa facem?
Ce probe, pantonime, orice idei.
Multumesc.

1 răspuns:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, scrieti niste cuvinte amuzante pe niste bucatele de hartie si puneti fiecare hartie intr-o palarie. Si fiecare baiat trebuie sa traga la sorti un cuvant si sa faca o declaratie de dragoste partenerei de la Miss folosindu-se de cuvantul respectiv. Ai putea face si o proba in care elevii sa imite profesori si ceilalti sa ghiceasca.