| Roberrt21 a întrebat:

Salut, sunt intr-o dilema mare astazi o fata mi-a facut sex oral si a vomitat dupa un timp, e din cauza ca e prea mare, sincer nu stiu ce sa fac, ea se simte prost din cauza asta dar eu sincer pe de o parte ma bucur pentru ca e mare.
Da probabil sunt dement.
Am incercat sa o consolez dar nu prea reusesc.
As vrea cadeva idei despre cum as putea sa o consolez?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea este tipica celor lipsite logica dar si de raspuns concret. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum reusiti unii sa aveti parte de sex. Probabil si-a vomitat creierul.

| JustStitch a răspuns:

Pentru a o consala, ii faci si tu oral si o sa vezi ca se va simții mai bine

| Goete a răspuns:

Trebui sa ti-o speli bine inainte de a ti se face sex oral, nu iti face iluzii cu marimea, esti nesapalat.
Nici tu nu vomiti pentru ca ai luat o imbucatura prea mare, ci pentru ca ti-e greata de ea.

| mihai69 a răspuns:

Da-ne ceva date de contact și o consolăm noi.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu stiu cum sa ma exprim cat mai frumos. laughing
Pai,uite, daca tie ti-ar baga unul penisul "pana in gat", chestie care se numeste deepthroat, crede-ma ca la un moment dat vomiti. Ori ai facut ce am zis eu, ori nu erai spalat recent si fetei i-a venit rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Stai cuminte, ca nu-i din cauza masurii, ca nu-l putea baga in gura, ci din cauza mirosului sau scarbei, care i s-a facut dupa aceea.
Ca sa o consolezi, ai putea sa-i faci si tu un sex oral fetei, in felul asta, sunteti chit.