| Zapacitu007 a întrebat:

am si eu o intrebare, vreau sa raspunda doar cei seriosi... Azi am facut un petting cu iubita mea si totul a mers perfect, am ejaculat, iar apoi dupa vreo 15 minute am inceput din nou. Problema e ca 2 doua oara nu am reusit sa mai am erectie, si am incercat timp de 2 ore, avem erectie partiala iar apoi gata... Nu inteleg de ce s-a intamplat asta, ea a incercat prin mai multe metode ( in afara de oral ) si tot nu am reusit. Acum nu stiu ce sa fac, probabil si ea se simte prost si eu ma simt mult mai prost. Acum totul a trecut, dar imi puteti da niste sfaturi pentru viitor sa nu mai patesc faze de genu. Multumesc! dau funda.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu mult calm trebuie să vă cunoașteți mai bine, să aveți încredere în voi și dacă nu iese din prima, perseverați.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o ejaclare merge mai greu treaba... incearca sa nu mai ejaculezi daca vrei sa o mai lungestiwinking

Răspuns utilizator avertizat