| George211 a întrebat:

Salut, sunt intr-o relatie cu o fata, are 16 ani.
Ea va pleca peste o luna in Italia si nu se va intoarce decat vara viitoare, peste un an, vreau sa-i fac un cadou...
ma gandeam sa ii iau un inel de argint si sa ma duc la vreun magazin sa ii zic sa imi scrie pe acel inel numele meu ..sau ceva de genul, ce parere aveti? ce cadou as putea sa ii daruiesc? Vreau sa ii dau ceva mai special, sa simte si ea cat de mult o iubesc si sa isi aduca aminte de mine, de fie care data cand vede acel cadou...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Un inel cu numele tau pe el este cel mai frumos gest care un iubit ar putea face pentru persoana draga lui. Acest cadou este foarte frumos, iti spun, pentru ca sunt fata, si prietenul meu mi-a facut cadou un inel. si crede-ma, am fost foarte emotionata si mi s-a parut cel mai frumos cadou din viata mea. Un inel este cadoul perfect, parerea mea. Succes kiss

| Stassy a răspuns:

Daomne, da' nu'i dai un inel nu? Doar nu te insori, o sa sperii biata fata amicestraight face Daca o iubesti,I'ai cv cu totul special. De pilda niste cercei din aia super frumosi, Sau hai k merge si faza cu inelu, sau Parfum, pantofi, un colier, rochii, o ultima cina impreuna, ursuleti, un album cu tine si ea, cartofi [ sa stii ca is f buni] pui la rotisor sau hai k exagerezlaughing un telefon, bicicleta, trotineta, carucior pentru viitorii copilasi,vin, tuica,bere,tarie,suc,o racheta si zburati pe luna,sau transforma luna intr'o inimioara ca'n desene animate, plateste unu cu avionu sa scrii pi cer nu stiu ce,croaziera,plimbare cu avionu,trenu,armata, submarinu, masina, autocaru, caruta, telegondola, sau tati mijloacele de transport disponibile pe o raza de 1000 de km big grin si as mai scrii da' nu mai am loclaughing Sau pur si simplu zii c'o iubesti mai fa cv asa romantic, bag-o'n tren, ascunde'te printrebagaje ca sa nu te vada controloru, iar cand coboara dansa s ai grija sa sa ajungi la prima statie de autobuz. In partea din stanga sa stii ca este o intrare secreta si vei gasi o cheie.Deschide usa din acea statie.Ai grija k se afla la exact urmatoarele coordonate: 5 grade spre vest cu o latitudine de circa 3 grade. Sa nu spui la nimeni da' acolo se afla un pasaport fals. Du'te in Italia gaseste'ti Julieta, Fa cati copii poti pana cand nu vine politia italiana. Daca te prinde si o sa te afli in inchisoare poate ai noroc si vine unchiumiu si te scoate k ii avocat f bun si de aici poate ai noroc si traisti acolo. Scimba'ti numele pentru oricce eventualitate. Noroc! De acum te cheama agentul 0 0 2. Du'te si i'ati un pistolo sau o mitraliera sau du-te in armata si fura una. Antreneaza'te depe cs si iti vei castiga traiul muncind k brutar la cofetarie.SUCCES!