| fantasy01 a întrebat:

:*!
. Peste vreo doua luni, este ziua unui foarte bun prieten de al meu, in acelasi timp, el fiind baiatul pe care il iubesc puppy dog eyes.
Face 16 ani happy. E genul mai baiat mai "nebun".dar in sensul bun xD.
Cam ce as putea sa ii daruiesc de ziua luii?puppy dog eyes.
Ceva care sa ii aduca aminte de mine big grin. Caci de Craciun va pleca pentru 3 ani juma...
Deci? : D.
Dau funda; x.

1 răspuns:
| MOOVEMEX a răspuns:

Un tricou gen rapper personalizat cu poze cu voi... daca ii place cu adevarat, o sa il poarte, deci nu va uita niciodata fata ta