| Insomnii a întrebat:

Salut sunt prietenul Andreei si am o problema, de fapt mai multe si va implor sa ma ajutati dau funda. MULTUMESC!
1.De cate ori sunt cu ea masculinitatea mea intra in erectie cu sa fac sa nu se mai intample?
2. Acusica facem 2 ani de cand suntem impreuna si nu stiu ce sa-i iau.
3.Cun sa o fac pe Deea sa vrea sa faca sex cu mine? Ea e ceruta de mai multi baieti si de la ea din scoala dar si de la tara de la bunicii ei si as vrea sa-i demonstrez ca nu o iubesc doar pentru ca are un corp de invidiat ci si pentru ceea ce este ea cu adevarat, pentru caracterul ei. Cum sa-i demonstrez asta?
Va rog ajutati-ma sunt disperat rau de tooot!

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bey,am mai citit romane de fantezie pana acum, dar niciodata atat de slabe.

Ori ai 12 ani, ori faci reclama la corpul din dotare.

In tot cazul, e criza...dar stiam ca de bani, nu de inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzilaughing
ai cam multa imaginatie sincerlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai bou ce esti, aveti amandoi o varsta frageda! Vrei sa o imbolnavesti de cancer de col uterin? Macar informeaza-te!
http://www.romedic.ro/cancerul-de-col-uterin
http://www.senorita.ro/......ature.html
Sa ai minte.

| pissyx_6521 a răspuns:

Pai de 2 anisori de zile ar fi cazut sa isi dea si ea seama ca totusi chiar o iubesti si nu vrei numai sex de la ea ma mir cum de ai rezistat atata timp :O