| anonim_4396 a întrebat:

numele meu este Dyana.Sunt impreuna cu prietenul meu de 2 ani. La inceputul relatie el a facut niste "gafe" dar acum spre surprinderea mea s-a schmbat foarte mult si regreta. Il iubesc foarte foarte mult si el pe mine, ambii ne dorim sa ne facem un viitor impreuna dar problema este ca el este foarte gelos si mie nu mi se pare normal deoarece eu sunt tanara si am nevoie si de prieteni dar el nu intelege lucrul acesta. Acum o luna ne-am certat din cauza ca aveam numarul unor baieti de pe mess dar care imi erau doar amici mi-ar placea sa-l faca sa inteleaga asta deoarece de atunci mereu imi zice sa-i dovedesc din nou ca poate avea incredere in mine si ca eu chiar imi doresc sa facem ce am vorbit. Imi cere sa-i demonstrez asta si eu nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva? va roog

3 răspunsuri:
| KidooDance a răspuns:

Dovedeste-i ca il iubesti numai pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga asta e si normal sa fie gelos dac e gelos inseamna ca te iubeste cu adevarat si tine cont de acest lucru

| ҡđų' a răspuns:

Poarta o discutie serioasa cu el si spune'i tot ce gandesti

e gelos pentru ca tine la tine si nu vrea sa te piarda

sa fi fericita! kiss