| kolwn a întrebat:

Salut,

Sunt si eu curios daca cineva de pe aici a folosit prezervativele Durex Performa si daca da care e diferenta? Tot o data stiti care diferenta intre Durex Performa si Durex Performa Extended Pleasure?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Performa are un gel cu un usor anestezic inauntru, ar trebui sa faca capul penisului mai putin sensibil si sa te tina mai mult.
Extended Pleasure cred ca e acelasi lucru dar le au rebranduit

| Basilievski a răspuns:

Dupa cum prea bine poti deduce din numele lor, "iti ofera" mai multa placere. Important e ca le folosesti, conteaza mai putin modelul atata timp cat sunt o marca buna (durex).