| idkbrohhh1 a întrebat:

Prezervativele de la Durex, acelea de spun ca au "extended pleasure" chiar ajută sa intarzie ejacularea?

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Alea nu, alea au nervuri pentru placere mai mare pentru ea, cele care intarzie ejacularea cum alea optinum cutie neagră parcă

| idkbrohhh1 explică (pentru HadesSs):

Si alea au cutie neagra, asa scrie pe internet despre ele.

| Toteu78 a răspuns:

Extended pleasure înseamnă placere mai intensă nu întârzierea ejacularii

| TheFuture46 a răspuns:

Da, chiar se întâmplă să întârzie prea mult. Adică după 20 de minute mă enervasem că nu îmi mai venea sa îmi dau drumul, plus că sunt atât de groase că nu simți nimic, zici că e amorțită. Am renunțat la ele, pentru Feel Thin