| R3ndom a întrebat:

Sunt un baiat de 14 ani, timid, si sunt indragostit de o colega de clasa, ea fiind de alta religie (penticostala). Ea mai mereu ma baga in seama, ne tachinam unul pe altul, ma imbratiseaza uneori, dar eu nu stiu cum sa o abordez.
Cum as putea sa o sarut, sau sa o mangai in diferite locuri, fara sa se supere?
Funda!
P.S. stiu ca intrebarea pare prosteasca, dar vreau raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Pai tu vrei sa fie prietena ta sau doar sa o pipai pe ici si pe colo?
Oricum, din moment ce ea te ia in brate, raspunde-i si tu la imbratisare si usor iti poti plimba mainile pe spatele ei, pe fund etc.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti spera sa ti se indeplineasca dorintele si visele tale in legatura cu colega ta, doar in cazul in care vei avea curajul sa-i propui sa deveniti ceva mai mult decat niste colegi si prieteni. Propune-i sa va petreceti cea mai mare parte a timpului in cadrul unei relatii in doi. Succes.

| Otto2014 a răspuns:

Te bagi intr-o relatie cu ea,daca e mai usoara, stai calm, ca merge.
Daca nu e, si daca simti ceva pentru ea, spune-i. Observ ca si ea te place.