| derek_7152 a întrebat:

Salut TOCMAI AM ESCHIS SRV DE CS IP 192.168.1.2:27015 pe serverul meu nu se da ban laughing serios doar kik si cel mult ban 5 min ( in cas de lag ) codati se pedepsesc cu kik si ban 5 min {tare no } luati ip NU O SA REGRETATI :X:X:XX: harti foarte bune am de toate {se cauta si admin } { admini}

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

Ip-ul e incorecttongue 192.168... este adresa stas de retea, si este foarte improbabil ca sa mearga o conexiune de la distanta.