| iliukxxl a întrebat:

Fratilor eu unu m-am saturat de codati panan gat la cs si am dat peste admini codati si peste admini figuranti de mise facea greata ce figuri aveau pe ei daca vreti sa jucati ceva fara codati intrati pe ip 89.45.29.115:27015 si le aranjez eu nu le dau ban permanaent doar la cei care insista inkontinu cu cod in fine ce pot sa zic si eu am jucat cu coduri doar cand era nu mai codati cu speeduri si toate alea pe ei ca alfel sunt buti no? care se grabeste are si admin bafta no sa regretati dati "connectManiaCs.DmG.Ro bafta n-am dreptate voi nati dat peste codati sau admini codati si figuranti?

1 răspuns:
| envy18 a răspuns:

Mda,pe un servar chiar am dat peste asa ceva,un admin avea cod[speed, wall, aim] si erau mai multi owneri dar nu i`au facut nimic