| AndreiGeo97 a întrebat:

Acum 3 zile eram singur acasa cu verisoara mea si in timp ce fumam o tigare i-am spus ca visasem ca faceam sex cu ea ( avem o relatie de prietenie foarte deschisa ), precisez ca ea are 24 de ani si eu 17 ani. In urmatoarea zi in timp ce
Imi faceam baie mi-a zis ca intra si ea la toaleta ca face pe ea si i-am zis ok. Mi-am tras perdeaua si a intrat si i-am zis o gluma de genu "Ai ganduri perverse cu mine de intri peste mine cand fac baie" si ea a raspuns "n-ar fi rau" si dupa i-am raspuns "n-ar fi rau pacat ca suntem verisori" si intr-un final mi-a tras perdeaua si m-a vazut gol. Cand am iesit din baie m-a chemat pana la ea si cand am intrat in camera am avut o surpiza... Aceasta era dezbracata si mi-a zis ca e randu meu s-o vad dezbracata. Intr-un final am inceput sa ne sarutam si sa facem sex. Si acu stau pe ganduri daca e bine ce am facut, este verisoara mea de gradu I. Ce sa fac? Fara mistouri, va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile sexuale intre rude sunt interzise pentru ca exista riscul ca progeniturile sa aiba defecte. Sansele sunt mici dar, din acest punct de vedere, nu e tocmai ok ce ati facut. Daca a fost doar sex, fara implicatii emotionale si v-ati protejat, atunci nu vad de ce ar fi o problema. Totusi, in locul vostru, nu m-as grabi sa le spun parintilor despre isprava respectiva.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Continuă. Ai grijă să nu vă prindă nimeni.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea a vrut nu este niciun pacat.

| sofisis a răspuns:

Atata timp cat nu o dati in sentimente de iubire si nu faceti copii, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos! happy Pacat ca n-o sa mearga.Nu aveti cum sa aveti o relatie! E ca si cum ati fi frati in ***! Dar totusi bine ai facut ca i-ai traso, sa nu mori prost laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti ateu e perfect, n-ai mustrari de constiinta

| sensualus a răspuns:

Intrebarea e daca o sa rezistati sa n-o mai faceti

| Skilline2012 a răspuns:

Ba, sincer sa fiu, nu e chiar ok dar merge, nu e sora-ta laughing.
Mentionez ca si eu am placut
indepartata (cred ca gradul III) si noi ne framantam de chestii din astea', dar sincer, nu-i nici o problema. Dar totusi, e de gradul I frate... Eu zic s-o lasi moale laughing

Oricum, sa nu-ti para rauwinking

| Burlacu006 a răspuns:

Pfff,da-ti seama singur frate ca nu e bine ce ai facut, si nu trebuie sa afle nimeni din famila voastra sau din neamu vostru ce ati facut si daca sunteti de gradu 1 cred ca aveti si acelasi sange, ai facut-o latalaughing)

| Dudu008 a răspuns:

Nu este bine desi astfel de lucruri se intampla tot mai des dar sa nu ti para arau.ai avut parte de o experienta de neuitat, zic eu

| Janetthe a răspuns:

Este vara ta, sange din sangele tau, cum sa fie chestia asta normala?!

| MarianDeluise a răspuns:

LOL,

Eu in locul tau i-as mai trage-o o data big grin laughing
Glumesc,

E foarte delicata chestia, aveti grija sa nu mai afle nimeni, chiar nimeni ce ati facut. Nu de alta, dar va faceti de ras.
baftă. happy