| Jrjfhdidhfgyfjfhfjdusbxjc a întrebat:

Acum aproape 2 săptămâni am dormit la prietenă mea și am făcut oarecum dragoste... Nu am penetrat.o complet pentru ca nu a vrut neprotejat ( era prima dată când am dormit împreună și nu mă gândeam ca se va ajunge aici...) i.am făcut degetica și nu a durut.o deci nu cred ca mai e virgină, ea mi.a spus ca nu a mai făcut cu nimeni dar e posibil să fie de la tampoane OB pentru ca a simțit ceva dureros ultima dată când a folosit. Este posibil? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fie de la OB.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate auzi sex cu degete, cand facei sex faceti calumea si asa

| e1xtz a răspuns:

Daca dupa ce o sa faceti sex pe bune, nu degetele, si o sa intre in ea precum cutitul in untul moale, atunci prietena ta umbla cu ocaua mica.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Stai linistit, de la "degetica" nu ramane insarcinata, iar in legatura cu virginitatea ei vei afla adevarul doar la primele contacte sexuale adevarate.

| gebilxkl213 a răspuns:

Nu poti sa iti dai seama din masturbare daca ii virgina. Deoarece ea are himenul mai elastic. O sa iti dai seama cand o sa aveți contact, poate no sa curga sange pentru prima data. Dar adevărul o sa il sti data viitoare când o faceti sau peste cateva contacte.

| Jrjfhdidhfgyfjfhfjdusbxjc explică:

Am intrebat doat de virginitate nu de sarcină sau ceva gen, mulțumesc oricum!

| Jrjfhdidhfgyfjfhfjdusbxjc explică:

Am intrebat doat de virginitate nu de sarcină sau ceva gen, mulțumesc oricum! O