| IonutCiobanescu a întrebat:

Salut TPU,acum dimineata penisul mi-a intrat in erectie mult timp, stiu ca dimineata e normal, dar cand sa ma culc la loc iar intra in erectie fara sa fi vazut ceva sexual sau sa fiu excitat si e deranjant si nu pot dormi, e normal?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, e normal, bucura-te!

| darrio2007 a răspuns:

Dormi pe o parte daca te incurca la somn. Daca adormi tu adoarme si el.

| GdX a răspuns:

Se intampla din cand in cand. Stai linistit. Asta e. Ce vrei sa ii faci?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Freaca-i ridichea pana-i iese rautatea din el, care, desi este alba, e de-o ferocitate neagra. Sa vezi ca dupa o sa dormiti amandoi ca niste prunci.

| teo530 a răspuns:

E normal. Pai ce vrei sa fie doar sclavul tau cand vrei o futeala sau o laba?

| IonutCiobanescu explică (pentru teo530):

Voi n ati inteles, am erectie fara sfarsit, si fara sa fiu excitat si m-a trezit din cauza ca dormeam pe penis si cand sa ma pun la somn iar intra in erectie.

| teo530 a răspuns (pentru IonutCiobanescu):

Nu stiu atunci. Consulta un medic urolog, el iti poate da un raspuns clar fata de cei de pe TPU... nu cred ca-i vreun medic pe aici. Noroc si vise placute!

| mihaicelsfant a răspuns:

Crezi ca pe mine nu ma deranjeaza dimineata? ma pun pe spate ca nu pot pe burtalaughing

| gheorghe699 a răspuns:

Ori te culci tu, ori el, nu pot fi doua suli sculate.

| Basilievski a răspuns:

Trebuie sa il tai. Nu e normal ca un baiat sa aiba erectie, doamne fereste.

| Neutrull a răspuns:

Inveleste-ti scula intr-un servetel sau ciorap.

| Anonimul222322 a răspuns:

Tai o ma dau dracu