| AndreiD98 a întrebat:

Salut.
Cand sunt cu iubita, penisul meu "intra in erectie", ca sa vorbim frumos. Este ceva normal, stiu. Dar dupa scurt timp ejaculez cate putin, fara sa simt sau sa-mi dau seama... si este deranjant. Cum pot rezolva asta?

Si ma gandesc ca daca voi face sex, sa nu se intample asta si in timpul actului sexual... ca ar fi cam naspa.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Când o să faci sex, „problema" asta o rezolvi simplu - pui prezervativul!
Cum ți s-a spus deja, e ceva fiziologic normal.

| Necunoscut112 a răspuns:

Tocmai că acel lichid te pregăteşte pentru sex, are rolul de lubrifiere şi nu poate fi controlată apariţia lui.

| PIPER23 a răspuns:

Ce ti se intampla tie nu este ejacularea propiuzisa. Esti cumva excitat de prezenta iubitei tale, si avand erectie elimini lichid pre-ejaculator, lucru perfect normal.