| X221X a întrebat:

acum o săptămână am avut bubițe mici și roși pe capul penisului dar mi-au trecut. Atunci când am avut câteva sau rupt și sau format că un fel de pata și acum pe aceasta pata mi se rupe piele e ceva rău sau nu și nu știți dacă mi se rupe piele o sămi rămână cicatrice sau nu. La dermatolog nu pot pleca pentru că mă aflu în Italia și încă învăț limba

Răspuns Câştigător
| Mynameiz a răspuns:

Ba da toti sunteti cu bube pe penis, taiel dreku de tot sa nu mai fie, du-te la doctor ce ne intrbi pe noi ca ai tu pojar pe pola.

| X221X explică (pentru Mynameiz):

Clar cu tine îți recomand un medic

| Mynameiz a răspuns (pentru X221X):

Si eu tie pshiatru penisolog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteam sa jur ca esti italian si ca inca inveti romana, la cum scrii.