| X221X a întrebat:

acum o săptămână mi-au apărut pe capul penisului un fel de bubițe mici și roși și parcă îmi trecuse dar acum mi-au apărut de 2 ori mai multe și pe bubițele aceste mi se ia pielea și pe o parte am o pata mare de la ele erau multe la un loc și să luat piele și mi s-a format că un fel de pata va rog cum le pot trata și vreau să știu dacă o sămi rămână cicatrice cel mai mult de asta mă tem de cicatrice am 15 ani și nu am făcut sex niciodată și mă aflu în Italia și la dermatolog nu mă pot duce pentru că nu prea știu limba

2 răspunsuri:
| Dorian1997 a răspuns:

Stai linistit, este normal sa se intample. E ca si pielea de pe mana, cand moare, se decojeste. Nu ai de ce sa iti faci griji, iti va trece in mai putin de o saptamana, te asigur!

| X221X explică (pentru Dorian1997):

Da am asta de o săptămână și 2 zile de când am bubițe