| dodo12 a întrebat:

am 12 ani ma masturbez de la 11 ani, cand ejaculez sperma mea este transparenta, dar de multe ori iese alb-trasparent. De ce? a si da cand m-am nascut, m-am nascut cu un testicul lipsa, adica nu a coborat in "punguta" si trebuie sa ma operez... Daca ma voi opera voi putea sa mai fac copii?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca este destul de mult de explicat si pentru a intelege corect situatia in care te afli, cel mai bine ar fi ca dupa ce vei citi urmatorul material sa te prezinti pentru a fi consultat de un medic urolog chirurg. http://jurnalul.ro/.......Raspunsul exact si corect il vei primi de la medicul care va efectua operatia si numai dupa ce testiculul va fi coborat in scrot. Multa sanatate!

| dodo12 explică (pentru corbulalbrosu):

Pai o sa ma operez, dar pe la 14 ani ca sa mai cresc, asa spune doctorul, ca daca ma operez acum se poate stopa cresterea

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, poti face copii.

| OrbulCuVedere a răspuns:

Ai pus clor in ea.

| dodo12 explică (pentru OrbulCuVedere):

Aaa, pai e frumos sa spionezi ce fac eu? laughing