| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si imi place de o fata din clasa de la mine.Suntem doar ca prieteni dar as vrea cumva sa ii zic ca o plac, azi i-am dat de Valetine's Day o floare... Sfaturi va rog...

Răspuns Câştigător
| angelvoice a răspuns:

Nu te chinui cu asaceva...traieste-ti copilaria, joaca-te, distreaza-te si lasa fetele, ai timp de el mai tarziu!happy pupici:*

2 răspunsuri:
| Crissstina01 a răspuns:

Nu i-o spune, demonstreaza-i. Din moment ce i-ai dat o floare, esti pe drumul cel bun. Vorbeste mai mult cu ea, radeti impreuna, si cu atat mai bine daca sta singura in banca, intreab-o daca poti sa stai langa ea.

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Traiesteti copilaria ai timp de fete dardaca o placi asa mult ancearca cu o ceocolata cu flori ect cu dulcegariii continu pana asi va da seama ca o placi si nu ai cum sa te refuze funda?