| lexutza22 a întrebat:

Buna,imi place de un baiat si cred ca si lui de mine.suntem doar prieteni dar ne privim si ne zambim de parca am fi impreuna..si nu stiu cum sa aflu..sa-l pup pe obraz sau sa astept sa-mi zica el ceva sau sa ma pupe el? sau ar fi dragut sa-l pup eu pe obraz cand nu se asteapta? sau sa-l intreb daca vrea sa fie cu mine sau daca ma place? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai daca-ti place de el, macar pupa`l pe neasteptate, poate iti va zambi si el te poate pupa daca simte acea pasiune.
Spune-i ca`l placi! nu exita, in orce clipa poate sa fie cu alta..eu iti zic sincer, fa ce-ti zice inima!

| lexutza22 explică (pentru IAmTheLegendary):

Multumesc mult!

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru lexutza22):

Nu ai pentru ce smug

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intotdeauna o fata trebuie sa stie sa astepte.

| Danysan a răspuns:

Cel mai Bine e cand va intalniti sa il saruti tu pe obraz, apoi daca vrei mai mult vb cu el.Dar cred ca e sufiecient ca sa isi dea seama cum sta de fapt treba.

| alex1aki a răspuns:

Incearca sa il iei in brate daca te place va zambi daca nu nu. doar cand e binedispus!

| Ely_Mada_1996 a răspuns:

Cel mai bine este sa ii dai de inteles ca iti place de el, gen sa stai mai mult pe langa el, iar cand este langa tine sa il iei in brate si cand pleaca sa il intrebi unde se duce cand se intoarcewinking ca sa isi dea seama ca te intereseaza de el :*
Funda?