| PowerAndrei43 a întrebat:

Am 14 ani, si am fantezii cu o fata. Vreau sa ma intalnesc cu ea, si sa fim impreuna. Imi place sa ma masturbez. Penisul meu are lungimea de 13 cm si grosime de 3 cm. Oare ar satifaceo? E o problema daca am fantezii asa? Inainte sa ma masturbez imi sa fac sex, dar du

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani nu poti intretine relatii sexuale, esti copil inca si nu ai cu ce, cuculetul ala nu va satisface pe nimeni.
la 3 cm grosime este cat un degetel, deci, extrem de subtire si micut pentru a putea satisface.
Eu spun sa astepti pana pe la 17-18 ani, cand iti va mai creste si cuculetul si abia atunci poti sa-ti incepi viata sexuala, ca masturbarea nu te face si un mare f....cios, ci doar un onanist.

5 răspunsuri:
| PowerAndrei43 explică:

Dar dupa nu mai am senzatia aia

| mihai69 a răspuns:

Rămâi la masturbare. Mai trebuie să mai crești ca să faci sex. Și nu mă refer la penis, ci la minte și experiență.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai masurato cu rigla cu care iti faci temele?

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca gaura usii, cu siguranta iti intra cuculetul acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 13-14 ani e complet normal să te gândești numai la prostii, iar mărimea penisului e ok pentru vârsta ta. Dacă vrei să vorbim mai mult despre asta îmi poți da un mesaj privat.