| Cornel156 a întrebat:

Am o problema legata de penisul meu.
Atunci cand vreau sa ma masturbez intalnesc o mica problema.
Cand incep sa o "frec" (scuzati limbajul), o "frec" de 4-5 ori si intru in starea de erectie.
Aceasta este o problema sau e normal?
Nu este o gluma, vreau seriozitate.
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Starea cu adevarat normala este cea in care penisul este deja intrat in erectie in momentul in care incepi sa te nasturbezi. Penisul unui baiat/barbat perfect sanatos de regula intra in starea de erectie din cauza excitatiei provocate de emotiile si imaginatia care apar pe fondul unui stres hormonal denatura sexuala, absolut normala mai ales in perioada adolescentina. Masturbarea de fapt reprezinta actul mecanic prin care se rezolva o stare emotionala. Este absolut normal ceea ce ti se intampla. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Fa-i o poza si pune-o pe perete in camera ta.

| mihai69 a răspuns:

Păi normal că e... normal! Chiar se și spune că pe o femeie o mai poți rezolva cu mâna ori cu limba, dar ca să faci o Labă ai nevoie musai de un penis erect!

| AlexDFY a răspuns:

E normal

| gamer690 a răspuns:

Este normal