| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, am 17 ani si am penisul de 18 cm lungime si 13 cm grosime, cu lungimea nu imi fac probleme dar la grosime mi se pare ca e cam subtire. Vreau sa va intreb daca penisul meu poate sa mai creasca si pana la ce varsta? Si vreau sa va mai spun ca am un prieten care are 19 ani si are 24 cm este posibil sa ajung si eu la asemenea lungime? Dau funda!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Altii care si o masoara in grup... loool
baieti, penisul nu se masoara incepand cu gaura fundului.

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Ce ocupație să aibă și ei! Cred că umblă cu ruletele in buzunar. Cum se întâlnesc, pac, hai sa ni le măsurăm. Ha, ha!

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Rulete? o cred ca e rigla de o folosesc si la scoala pe urma

| Zuzu1991 a răspuns:

13cm grosime e subtire la tine?!?
cred ca nu poti sa iti pui o mana in jurul lui si sa iti atingi degetele in partea ailalta

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuzu1991):

O fi încurcat cu milimetri.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru darrio2007):

Imi dau seama, dar omul a venit sa se dea rotund cu penisu' si nu ma pot abtine sa nu il ard big grin
si mai stie si ce lungime are penis-ul altuia, cam gay faza, nu ca as avea ceva impotriva, dar trebuie sa ma intreb daca el isi da seama ca e gay laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Probabil sa ai dreptate. Poate fi si o joaca de copii dar la 17 ani ar fi imatur sa stea toata ziua sa-si masoare penisurile.